Halowy Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Burmistrza Miasta Wisła" 2015

ZWYCIĘSTWO!!!   ZWYCIĘSTWO!!!   ZWYCIĘSTWO!!!

22 lutego w Sali gimnastycznej im. Wiślańskich Olimpijczyków odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. W rywalizacji wystartowało osiem zespołów.

Najlepszą drużyną turnieju została epompa.pl z Wisły w składzie: Janusz Bujok, Piotr Cieślar, Jakub Głuszak, Kamil Miedziak, Przemysław Polok, Piotr Szalbót i Marcin Wójtowicz. Triumfatorzy pokonali w finale po bardzo emocjonującym meczu zespół Cukiernia Gianni Racibórz. Trzecie miejsce w turnieju zajęli zawodnicy ekipy Dream Team.

Wyniki:

Grupa A
epompa.pl – FC Malinka 6:1, Głębce – Lotersi 6:1, epompa.pl – Lotersi 6:0, FC Malinka – Głębce 3:3, epompa.pl – Głębce 7:0 i FC Malinka – Lotersi 11:2.
1. Epompa.pl 3 9 19:1
2. FC Malinka 3 4 15:11
3. Głębce 3 4 9:11
4. Lotersi 3 0 3:23

Grupa B
Dream Team - Centrum Beatris 4:2, Cukernia Gianni – Valencia CF 5:2, Centrum Beatris – Valencia CF 6:1, Cukiernia Gianni – Dream Team 4:0, Cukiernia Gianni – Centrum Beatris 4:0, Dream Team – Valencia CF 1:1.

epompa.pl – Cukiernia Gianni 1:1 k. 4:3

Najlepsze trzy zespoły otrzymały nagrody rzeczowe i puchary. Indywidualne wyróżnienia i nagrody trafiły w ręce Piotra Cieślara (epompa.pl) – najlepszy zawodnik turnieju, oraz Tadeusza Makarewicza (Cukiernia Gianni) – najlepszy bramkarz.

Fundatorami nagród byli: Urząd Miejski w Wiśle oraz firma Larix (Viking, Odlo). Organizatorem turnieju był Urząd Miejski w Wiśle (Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu).

Źródło: wisla.pl