14. i 15. kolejka CALPNH 2014/2015 - (zakończenie rundy)

14. kolejka - sobota 17.01.2015 - godz. 18.00

Piastowskie VS epompa.pl & Kosta Ustroń

15. kolejka - niedziela 18.01.2015 - godz. 10.00

epompa.pl & Kosta Ustroń VS Canis

Już w ten weekend zakończenie 1 rundy zmagań cieszyńskiej halówki. Jeszcze przed podziałem dzięki sporej liczbie punktów możemy się cieszyć z uczestnictwa w 1 lidze. Wiadomo jednak, że cel, który z czasem się wyklarował jest troszkę wyższy niż tylko 1 liga. Gramy o podium... i zapowiadają się naprawdę ciekawe i trudne mecze.

Na początek Piastowskie. Mimo 10 miejsca w lidze, jak dla mnie to drużyna, która sprawia ostatnio największe niespodzianki m.in. pokonując w ostatnich tygodniach dwóch renomowanych rywali: Caneę oraz Canis. Są zdecydowanie na fali wznoszącej i nie wolno nam ich w żaden sposób zlekceważyć.

Canis nie trzeba przedstawiać. Drużyna jak co roku aspirująca o najwyższe lokaty. Ostatnio jednak mała zadyszka, która nie powinna nas mimo wszystko zbytnio uśpić. Mocny rywal, którego seria 9 kolejnych zwycięstw w sezonie została przerwana dopiero przez niezwyciężony Sferis.  Oj będzie się działo...

Do meczu szykują się. (SOBOTA): Janusz, Daniel, Mucza, Kamil, Żelo, Jam, Piotrek, Pank.

Do meczu szykują się. (NIEDZIELA): Janusz, Daniel, Mucza, Kamil, Żelo, Jam, Piotrek